MENU

Zima v Tatrách

Publikované: 31.12.2020

Vysvietené mesto, ľadová krása, lyžovačka, bežky, zimné aj lyžiarske túry. Čo už môže byť lepšie pre zdravie, ako pobyt na čerstvom tatranskom vzduchu? Zima zavelila a tatranský región pozýva tráviť dovolenku, kde návštevníkom ponúkne bezpečné zážitky.

Miramonti Resort spĺňa všetky hygienické opatrenia  a je  pripravený postarať sa o Vaše pohodlie nielen počas Silvestra, ale aj počas ostatných zimných dní. Zabezpečujeme možnosť doniesť si jedlo až na izbu. Práve takto si môžete dopriať oddych a načerpať nielen fyzické ale aj psychické sily prechádzkami či túrami vo vysokohorskom prostredí. Vysoké Tatry sú liekom pre telo aj dušu.

Penzión a Apartmány Miramonti

Tatranci pre turistov pripravili aj mapu zimných chodníkov. Od 1. novembra platí v horách sezónna uzávera časti vysokohorských chodníkov. Vďaka tejto mape o zimnej turistike, ktorá zobrazuje celoročne otvorené chodníky vo Vysokých Tatrách, turisti presne vedia, kam sa môžu vybrať. Mapa je dostupná na webe ako aj vo forme letáku.  Vo Vysokých a Belianskych Tatrách je tiež 13 chát otvorených každý deň, z toho len jedna – Chata pod Rysmi - je zatvorená počas zimnej uzávery. Čoraz obľúbenejšími sa stávajú aj lyžiarske túry. Lyžiarske túry pre nadšencov je vhodné konzultovať s horským vodcom. Medzi vyhradené areály vo Vysokých Tatrách patrí oblasť Soliskového sedla a prechod cez Priečne a Baranie sedlo.

zimné túry v Tatrách

Viac aktuálnych informácií nájdete na tatry.sk/covid. 

 

Srdečne Vás pozdravujeme a prajeme všetko len to najlepšie v novom roku 2021! 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Späť na výpis noviniek
Miramonti Resort - Horný Smokovec Vysoké Tatry hodnocení