MENU

Resort Miramonti naše služby

Ubytovanie v najkrajších horách na Slovensku 

Hotelová reštaurácia

 

Na prízemí penziónu môžu naši hostia využiť služby príjemnej reštaurácie a denného baru. Svoj deň začnite chutnými bufetovými raňajkami s výbornou kávou. Večere našim hosťom servírujeme trojchodové menu s možnosťou výberu z dvoch hlavných jedál. Súčasťou večere je ovocno-zeleninový bufet s múčnikom.

 

 

Tatry card - kľúč k novým zážitkom vo Vysokých Tatrách

 

Na recepcii nášho penziónu Vám radi vystavíme Tatry card, s ktorou vo Vysokých Tatrách znásobíte svoje zážitky! Spoznajte miestny región a vyskúšajte všetky zábavné i relaxačné aktivity, ktoré ponúka. Ak preferujete aktívnu dovolenku nabitú športovými zážitkami, Tatry card vám umožní užiť si naplno všetky nevšedné aktivity, ktoré Vysoké Tatry ponúkajú.

Adrenalínové športy, zapožičanie bicyklov, či lezenie v lanovom parku s Tatry card zažijete za zvýhodnené ceny. Ani návšteva wellness centier, Aquacity či zábavné Tricklandie neohrozí Váš rozpočet. Po zakúpení karty jednoducho začnete čerpať jej bonusy a zľavy na takmer 60 atraktívnych miestach. V zimnej sezóne sú s Tatry card zadarmo aj skibusy do Tatranskej Lomnice. Tatry card vám dáva právo bezplatne využívať tatranskú električku i zubačku a súčasťou jej ceny je tiež horské poistenie GENERALI. Nemôže chýbať samozrejme zľava do Aquacity Poprad, na lyžiarskych inštruktorov, na lezeckú stenu a na veľa iných služieb.

Viac informácií nájdete na stránkach Regiónu Tatry.

 

 

 

Výhodné ceny skipasov a skibus zadarmo

Vysoké Tatry sú ako stvorené pre pobyt plný športových radovánok. Okolitá príroda nabáda k horskej turistike a nájdete tu mnoho trás vhodných pre rekreačných, ale i zdatných turistov. V zimných mesiacoch využite neďaleký Ski areál Tatranská Lomnica, kde na Vás bude čakať 11 udržiavaných zjazdoviek a moderné lanovky. Skibus Vás pohodlne odvezie priamo do lyžiarskeho areálu. Na recepcii penziónu vám radi vystavíme Tatry Card, s ktorou budete môcť skibus využívať zadarmo! Nezabudnite sa nás tiež spýtať na Gopass a zvýhodnené ceny skipasov. Tieto skipasy môžete využívať v lyžiarských strediskách: Tatranská Lomnica –  vzdialená 4 km, Starý Smokovec – 1km a Štrbské Pleso 15 km vzdialené od resortu.

 

Prenájom bicyklov

 

Priamo v Miramonti si môžete rezervovať bicykle a ďalšie vybavenie. Objednávka bicyklov prebieha priamo na recepcii hotelua do 19:00. Bicykle budete mať pripravené na druhý deň medzi 7:00 až 9:00 ráno. Bicykle musia byť odovzdané do 18:00 - 20:00 (ak nie sú dohodnuté iné podmienky).

 

 

Stolný tenis  a stolný futbal. 

 

V priestoroch Penziónu Miramonti sa môžete zabaviť pri stolnom tenise a futbale či relaxovať v saune a odpočinkovej miestnosti.

Miramonti Resort - Horný Smokovec Vysoké Tatry hodnocení