MENU

Naše služby

Ubytovanie v najkrajších horách na Slovensku 

Hotelová reštaurácia

 

Na prízemí penziónu môžu naši hostia využiť služby príjemnej reštaurácie a denného baru. Svoj deň začnite chutnými bufetovými raňajkami s výbornou kávou. Večere našim hosťom servírujeme trojchodové menu s možnosťou výberu z dvoch hlavných jedál. Súčasťou večere je ovocno-zeleninový bufet s múčnikom.

 

 

Automatické poistenie na zásah Horskej záchrannej služby

 Aj malý úraz v horskom prostredí Vás môže výjsť draho. Každý náš hosť je počas pobytu preto automaticky poistený na takýto zásah až do výšky 20 000 €. Poistenie je bonusom od mesta Vysoké Tatry a je súčasťou miestneho poplatku za ubytovanie. Deti do 18 rokov poistenie nepotrebujú, nakoľko im sa zásahy neúčtujú. V prípade nehody v horách volajte Horskú záchrannú službu 18 300 a následne nás kontaktujte aby sme Vám pomohli s vyplnením hlásenia udalosti.

Výhodné ceny skipasov a skibus zadarmo

Vysoké Tatry sú ako stvorené pre pobyt plný športových radovánok. Okolitá príroda nabáda k horskej turistike a nájdete tu mnoho trás vhodných pre rekreačných, ale i zdatných turistov. V zimných mesiacoch využite neďaleký Ski areál Tatranská Lomnica, kde na Vás bude čakať 11 udržiavaných zjazdoviek a moderné lanovky. Skibus Vás pohodlne odvezie priamo do lyžiarskeho areálu. Nezabudnite sa nás tiež spýtať na Gopass a zvýhodnené ceny skipasov. Tieto skipasy môžete využívať v lyžiarskych strediskách: Tatranská Lomnica –  vzdialená 4 km, Starý Smokovec – 1km a Štrbské Pleso 15 km vzdialené od resortu. Aktuálne informácie nájdete na stránke tatry.sk.

 Prenájom bicyklov

 

Priamo v Miramonti si môžete rezervovať bicykle a ďalšie vybavenie. Objednávka bicyklov prebieha priamo na recepcii hotela do 19:00. Bicykle budete mať pripravené na druhý deň medzi 7:00 až 9:00 ráno. Bicykle musia byť odovzdané do 18:00 - 20:00 (ak nie sú dohodnuté iné podmienky).

 

 

Stolný tenis  a stolný futbal

 

V priestoroch Penziónu Miramonti sa môžete zabaviť pri stolnom tenise a futbale či relaxovať v saune a odpočinkovej miestnosti.

Miramonti Resort - Horný Smokovec Vysoké Tatry hodnocení