MENU

Miramonti Resort

Horný Smokovec

Vyberte si ubytovanie v penzióne alebo v apartmánovom dome. 

Penzión Miramonti

 

 Penzión Miramonti ponúka komfortné ubytovanie v izbách niekoľkých typov. Všetky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV s káblovým rozvodom a WiFi. Pre maximálny komfort hostí je tu tiež k dispozícii chladnička a rýchlovarná kanvica. K dispozícií je i bezplatné parkovanie priamo pred penziónom. 

V penzióne Miramonti sa môžete ubytovať v dvojlôžkových izbách kategórie Economy. Izby typu Classic ponúkajú dve lôžka a dostatok miesta pre umiestnenie prísteľky.
Hotelové apartmány kategórie Suite majú nadštandardnú veľkosť a disponujú spálňou a obývačkou s priestorom až pre 2 či 3 prísteľky.
Za poplatok radi ubytujeme aj Vášho domáceho miláčika.

 

Detailný popis izieb

 

 

 

 

Apartmány Miramonti

  

Iba 20 m od budovy penziónu Miramonti sa môžete ubytovať v priestranných apartmánoch a štúdiových apartmánoch. Tie sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV s káblovým rozvodom a WiFi. Apartmány disponujú dvoma miestnosťami - spálňou a spoločenskou časťou s posedením a plne vybavenou kuchynkou. Svojou dispozíciou sú tak vhodné pre rodiny s deťmi. Štúdiá sú menšie, majú k dispozícii jednu miestnosť a plne vybavenú kuchynku.  Časť apartmánov a štúdií disponuje balkónom, kde si naši hostia môžu vychutnať nádherný výhľad do okolitej prírody. Zaparkovať svoje auto môžete v tesnej blízkosti apartmánov úplne zadarmo. Takisto môžete využívať služby penziónu - polpenziu, saunu či denný bar.

 

Detailný popis apartmánov

 

 

 

 

Miramonti Resort - Horný Smokovec Vysoké Tatry hodnocení