MENU

Miramonti Resort

Horný Smokovec

Vyberte si ubytovanie v penzióne alebo v apartmánovom dome. 

Penzión Miramonti

 

 Penzión Miramonti ponúka komfortné ubytovanie v izbách niekoľkých typov izieb. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV s káblovým rozvodom a bezdrôtovým pripojením na internet. Pre maximálny komfort hostí je tu tiež k dispozícii chladnička a rýchlovarná kanvica. K dispozícií je i bezplatné parkovanie priamo pred penziónom. 

 

V penzióne Miramonti sa môžete ubytovať v dvojlôžkových izbách kategórie Economy. Izby typu Classic ponúkajú dve lôžka a dostatok miesta pre umiestnenie prísteľky.
Hotelové apartmány kategórie Suite majú nadštandardnú veľkosť a disponujú spálňou a obývačkou s priestorom až pre 3 2 prísteľky.
Za poplatok radi ubytujeme aj Vášho domáceho miláčika.

 

Detailný popis izieb

 

 

 

 

Apartmány Miramonti

  

Apartmánový dom Miramonti. Iba 20 m od budovy penziónu Miramonti sa môžete ubytovať v priestranných apartmánoch a štúdiových apartmánoch. Tie sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV s káblovým rozvodom a bezdrôtovým internetovým pripojením. Apartmány disponujú spálňou, spoločenskou časťou s posedením a plne vybavenou kuchynkou. Svojou dispozíciou sú tak vhodné pre rodiny s deťmi. Zaparkovať svoje auto môžete v tesnej blízkosti apartmánov úplne zadarmo. Časť apartmánov a štúdií disponuje balkónom, kde si naši hostia môžu vychutnať nádherný výhľad do okolitej prírody.

 

Detailný popis apartmánov

 

 

 

 

Miramonti Resort - Horný Smokovec Vysoké Tatry hodnocení